atgal pirmyn pgr. p.

Puslapių "nulaužimo" istorija

RamĆ»nas Jaras & Band puslapių "nulaužimas", įvykdytas 1999 m. vasaros pabaigoje, sukėlė nemažai sumaišties internetiniame grupės gyvenime. Grupė jos puslapių "nulaužimą" laiko ne vien priešiškumo prieš ją apraiška, bet ir apraiška nepalankumo bet kokiam meniškumui apskritai, kas dabar populiaru Kaune.

Grupės lyderis Ramūnas Jaras rado du kaltininkus, kurių aktyviausias buvo Mindaugas L. (pavardė čia nerodoma, bet yra žinoma), prieš penkis metus baigęs KTU (ne VDU, kaip rašoma "Laikinosios sostinės" straipsnyje).

Ilgą laiką Mindaugo L. poelgis buvo skelbiamas RamĆ»nas Jaras & Band pirmajame puslapyje. Dabar istorija atkelta į šį skyrelį, paaiškinant, ko grupė laukia iš moralinę skriaudą padariusio "hakerio".

Mes laukiame paprasčiausio žmogiško veiksmo - atsiprašymo.

Teisminės bylos iškėlimas tuo laikotarpiu pasirodė esąs nenaudingas, nes Lietuvos įstatymuose nebuvo atitinkamų straipsnių. Šiuo metu, esant pakankamai įstatyminei bazei, tikimės iš Mindaugo L. minėto veiksmo.

Grupė gavo kelis "atsiprašymo" emailus, atsiųstus skirtingų adresatų. Tačiau, turint omeny tai, jog šiais laikais parašyti emailą svetimu vardu gali bet kas, grupė laukia asmeninio Mindaugo L. vizito ir atsiprašymo.

Tol, kol tai neįvyks, Mindaugo L. pavardė ir poelgis nebus užmiršti, o sukaupti dokumentai ir įrodymai bus išlaikyti.

"Laikinosios sostinės" straipsnis

Pagrindinis puslapis
Gaukite emailus apie papildymus puslapyje

CD_leidykla