atgal pirmyn pgr. p.

Her Closed Eyes (1996)

albumo facebook'o p. veikia nuo 2011-08-21

Įsigykite CD

Ištraukos iš albumo
Ką sakė klausytojai

Kūrinių sąrašas:

1.Saturn (Jaro komentaras)
2.Death in the Library
3.The Rest
4.The Jump; Her Closed Eyes
5.Krishnamurti's Renounce

Ką sakė klausytojai

...tai šaunus darbas. ...iš daugybės panašaus žanro darbų, Lietuvos leidybiniame kontekste tai vertas pastebėjimo leidinys. Taip, tai pop darbas, tiksliai atitinkantis postindustrinės visuomenės miesto kultūrą. Tiek tembriškai, tiek ritmiškai ganėtinai sodrus ir išvystytas... ...pažintis su šiuo darbu man buvo labai įdomi patirtis,o gal simptomas apie pokyčius mūsų visuomenėje. ...man buvo džiugu apčiuopti pulsą, kurio aš pasigendu…

Linas Vyliautas, "Tango" muzikos žurnalo redaktorius

"Saturn" - Jaro komentaras

"Saturn" pradeda RamĆ»nas Jaras & Band egzistavimo istoriją, tai pirmas kūrinys pirmąjame albume, o tai, kas pradžioje, daro milžinišką įtaką visam tolesniam procesui.

Pirmasis pavadinimo šiam kūriniui užmanymas buvo "Bafometas". Tačiau vėliau nusprendžiau pakeisti. Greičiausiai todėl, kad išsigandau šio vardo ir mėginau atsiriboti nuo to laiko savo dvasinių tyrinėjimų. Saturnas ne taip tiesmukai atspindėjo kompoziciją.

Tačiau, iš astrologinio taško žvegiant, šis kūrinys labiau primena Urano planetą su jos originalumu ir milžinišku ašies pokrypiu. Šūkaujančių balsų chorai yra daugiau sausai keisti, nei niūrūs. Poliritmija. Tai ne šio pasaulio muzika.

Pradžioje - trumpa improvizacija fūzuotu balsu. Paskui - techno ritmas, pagal kurį neįmanoma šokti. Rytietiški motyvai fūzuotu džiazo stiliumi pučiamu klarnetu, skambančiu kaip smuikas. (Rytietiškumas praktiškai neišskaitomas fone, sudarytame iš pasąmoninių garsų). Negyvi (o tiksliau - gyvi KITAIP) ritmai viduriniuose balsuose. Ir t.t. Pabaigoje - fūzuotas juokas, suvokus, kad išreiškiant tai, to vis tiek neišsemsi.

Pagrindinis puslapis
Gaukite emailus apie papildymus puslapyje

CD_leidykla